מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה הפכו בשנים האחרונות למצרך חובה בכל בית פרטי ובכל עסק. כאשר מנתחים את החשיבות של מצלמת אבטחה מבינים לעומק עד כמה היא חשובה. לכן אם עדיין לא התקנתם מצלמה המיועדת לאבטחה, זה בהחלט הזמן לעשות זאת. מה חשוב לקחת בחשבון טרם רכישת מצלמה לבית או לעסק? איך תדעו איזו מצלמה תעמוד בכל הציפיות שלכם?

טיפ מהמומחים:

תחשבו היטב היכן למקם את מצלמת האבטחה, טרם בחירת המצלמה המתאימה עבורכם. למיקום של מצלמות אבטחה יש חשיבות קריטית כאשר בוחנים את התמונה. אם לא תמקמו את מצלמת אבטחה במקום המתאים, היא לא תספק את התועלת הרצויה. קחו זאת בחשבון, כך לא תמצאו את עצמכם מתחרטים על הבחירה אותה עשיתם.

רוצה שנציג מטעמנו יחזור אליך? מלא/י את הטופס הבא:

שירותים נוספים בתחום זה

החשיבות של מצלמות אבטחה בימינו

על מנת שתוכלו לבחור את מצלמת האבטחה המתאימה, יהיה עליכם להבין את חשיבותה. התקנת מצלמות אבטחה לעסק או לבית מתבצעת בשל סיבות שונות שכולנו מחויבים להכיר. מצלמות המיועדות לאבטחה מעניקות תחושת ביטחון, הן מאפשרות לנו לדאוג פחות. בו בזמן הן מרתיעות את הפורצים או הגנבים טרם ביצוע זממם. גם אם תתבצע פריצה או גניבה, תהיה לכם האפשרות לדעת מי עומד מאחורי זה. ללא מצלמת אבטחה תמצאו אתכם חסרי אונים, לא באמת תדעו אל מי לפנות או מה לעשות בנידון. במבחן התוצאה אנו רואים כי מצלמות האבטחה מוכיחות את עצמן, ומספקות את התמורה פעם אחר פעם.

מיצוי האפקטיביות של מצלמות האבטחה

כדי למצות את האפקטיביות של מצלמות האבטחה חובה להתקין אותן בצורה הנכונה. מי שממהר להתקין מצלמת אבטחה עלול למצוא את עצמו מפספס יתרונות רבים הטמונים בה. איך תוכלו למקסם את האפקטיביות של המצלמה טרם התקנה? בעת התקנת מצלמות אבטחה חובה לעקוב בצורה הדוקה אחר הוראות היצרן. לעיתים תראו הבדלים מהותיים בהוראות היצרן בין מצלמת אבטחה אחת לאחרת. אין סיבה שתפספסו את העניין הזה, בטח כאשר הוראות היצרן מצורפות לכל מצלמה. בנוסף לכך, עליכם להתאים את מצלמת האבטחה למקום בו היא אמורה להיות מוצבת. זוהי הסיבה שבגללה אנו מציעים לכם לבחור את המקום להציב בו את המצלמה, רק לאחר מכן לבחור את המצלמה.

מצלמות אבטחה לבית או לעסק – מחיר

תהיתם לעצמכם מה המחיר של רכישת מצלמות אבטחה? כל אחד צריך לדעת פחות או יותר כמה הוא נדרש לשלם על המצלמה טרם רכישתה. כך לא תמצאו את עצמכם נכנסים להרפתקה, שאינכם יודעים איך לצאת ממנה. המחיר של מצלמת אבטחה סטנדרטית אמור להסתכם בכמה מאות שקלים. אם תרצו מצלמה איכותית מאוד, המחיר עשוי להגיע גם לאלפי שקלים עבור יחידה אחת. חשוב להגיד כי מחיר הרכישה אינו כולל בתוכו את מחיר התקנת מצלמות אבטחה. המחיר של התקנת המצלמה שונה, לכל איש מקצוע שמספק את השירות יש את המחירים שלו. עליכם לברר מראש כמה תצטרכו לשלם בגין רכישת המצלמה והתקנתה.

איך בוחרים מצלמת אבטחה לבית או לעסק?

הגדירו מהי הסיבה העיקרית שבגינה אתם מעוניינים לרכוש את מצלמת האבטחה. לאחר מכן יהיה לכם קל להבין איזו אפשרות תהיה הנכונה והמתאימה בשבילכם. לכל מצלמה יש את הייעוד שלה, חשוב שהיא תתכתב עם התכנון שלכם בצורה מושלמת.

חוות דעת של לקוחות קודמים עשויה בהחלט לסייע בבחירת מצלמות אבטחה. מבחינתכם תרצו לרכוש מצלמה עם ביקורת חיובית, כזאת שיש לגביה תמימות דעים. במקרה בו קיימות ספקות, מוטב יהיה לחפש אחר אלטרנטיבה אחרת בין המבחר הקיים.

החליטו היכן אתם רוצים להציב את המצלמה, כך תתאימו אותה בצורה מושלמת. מצלמה הממוקמת בתוך הבית אינה צריכה להיות חסינה למים ולאבק. לעומת זאת מצלמה הממוקמת בחוץ, חייבת להיות חסינה, רק כך היא תחזיק מעמד זמן רב.

העלות של מצלמות אבטחה משתנה בהתאם לכל מיני משתנים ופרמטרים. הרצון הטבעי יהיה למצוא מצלמת אבטחה בתקציב אותו קבעתם מבעוד מועד. אם המצלמה לא תעמוד ביכולת הכספית, אין מנוס מאשר לבחור מצלמה אחרת במסגרת התקציב.

מי מוסמך להתקין מצלמות אבטחה?

אולי זה נשמע לכם פשוט, אך התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף, בבית פרטי או בעסק אינה פשוטה. רק איש מקצוע עם הבנה וידע בתחום מוסמך לבצע התקנה מהסוג הזה. כל טעות קטנה בהתקנה עשויה להוביל לבעיות בהמשך הדרך, וימנעו מכם להשיג את התועלת הרצויה. תבחנו מראש מיהו האדם שאתם סומכים עליו שיתקין לכם את מצלמות האבטחה בבית, בבניין או בעסק. אחרי שתבחרו את האיש הנכון, כל מה שיישאר לכם לעשות זה רק לבחור את המצלמה עצמה. השילוב בין מצלמה איכותית לבין התקנה מקצועית הוא שילוב מנצח. אם תתפשרו על פרמטר אחד מבין הפרמטרים הללו, הסיכויים כי תשיגו את מבוקשכם פוחתים בהתאם. זה הזמן לחפש מומחה בהתקנת מצלמות, בחירה שתביא איתה שקט רב.

כך תבחרו חברת התקנת מצלמות

כעת אחרי שהבנתם כי מוטב שלא תתקינו את המצלמה בעצמכם, הגיע הזמן לבחור חברה מקצועית. איך תוכלו לדעת איזו חברה בין החברות הקיימות תספק לכם את הסחורה? קודם כל תרצו לבחור בחברה המתמחה בהתקנת מצלמות אבטחה מכל הסוגים. כזאת שתוכלו לפנות אליה גם היום, אך גם בעתיד, במקרה בו תרצו להחליף את מצלמת האבטחה. בנוסף, החברה שתבחרו חייבת להגיע עם קבלות, אין סיבה שתיקחו סיכונים. היא צריכה לעסוק בתחום התקנת המצלמות זמן רב, ולהציג בפניכם חוות דעת מחמיאה מצד לקוחות. לצד כל העניינים הללו, תדרשו מהחברה שתתקין לכם את מצלמות האבטחה אחריות על העבודה. מבחינתכם אחריות על ההתקנה היא תנאי סף, כזה שאינכם יכולים להתפשר לגביו.

התקנת מצלמות אבטחה לצורך הרתעה

התועלת הגבוהה שניתן להרוויח בעקבות התקנה של מצלמות אבטחה באה לידיי ביטוי בהרתעה. פורצים וגנבים יחשבו פעמיים לפני שהם מנסים לבצע את זממם במקום בו מותקנות מצלמות לצורכי אבטחה. כך שלפני שתשתמשו במצלמה לצורך איתור גנבים ופורצים, היא תעשה עבודה מצוינת מעבר לכך. פתאום תגיעו למצב בו כמות הפריצות והגניבות מתוך הבית או העסק יורדת בצורה מהותית. זוהי הסיבה שבגינה יש כאלה שמתקינים מצלמות דמה בנוסף למצלמות רגילות לצורכי כיסוי אפקטיביים. מצלמות הדמה רק מספקות הרתעה, בעוד המצלמות הרגילות מביאות תמונת מצב מדויקת. כל מקרה אמור להישקל לגופו, יחד עם המומחים של פרוטקטים תוכלו לעשות את הבחירות הנכונות לכם. הצוות שלנו ישמח לספק לכם שירותי התקנה מתקדמים, תוך התאמת מצלמות האבטחה בשבילכם.

למה להתקין מצלמת אבטחה עם חברה מקצועית?

התקנה מקצועית: חברה המתמחה בהתקנה של מצלמות תדע בדיוק איך לבצע את המשימה הזאת. עבורה מדובר על משימה המתבצעת בשגרה, ללא שום קושי או אתגר. עבור אנשים שלא התנסו בהתקנת מצלמות קודם לכן, המשימה תהיה סבוכה במיוחד.

ייעוץ מקצועי: לא תמיד תדעו ישר איזו מצלמת אבטחה מבין האפשרויות השונות תהיה רלוונטית לכם. חברה המתמחה בהתקנת מצלמות לצורכי אבטחה, תספק ייעוץ מקצועי. היא תכווין אתכם בדיוק לבחירה הנכונה בשבילכם, כך לא תהיינה ספקות.

עמידות לאורך זמן: הסיוט הכי גדול מבחינתכם יהיה לחזור על התקנת המצלמות שוב ושוב. העמידות של המצלמה לא קשורה רק בה, אלא גם באיכות התקנתה. חברת התקנת מצלמות תדע בדיוק איך לבצע את המשימה, תוך שמירה על עמידות המצלמה.

חיסכון כספי: אומנם כרגע אתם רק חושבים לעצמכם כי התשלום לחברה הינו מיותר. אך האם חשבתם לעצמכם מה קורה בעתיד? ברגע שחברה מקצועית תתקין לכם את מצלמת האבטחה, לא אמורות להיות בעיות בהמשך – ותקבלו אחריות על העבודה.

אחריות מקיפה: מבחינתכם אין דבר יותר משמח מאשר לדעת שיש מי שעומד מאחוריכם. אם חלילה תתעורר בעיה כתוצאה מההתקנה, תוכלו לבוא בתלונות למי שביצע את ההתקנה. כל עוד תבצעו את ההתקנה בעצמכם, לא תוכלו לבוא בתלונות לאף אחד.

שאלות נפוצות על מצלמות אבטחה

אין תשובה חד משמעית לשאלה הזו, מכיוון שהצורך של כל לקוח משתנה. חשוב שתקציבו לעצמכם תקציב לצורך התקנת מצלמות האבטחה, אך אל תגבילו את עצמכם יותר מדי. השאיפה הבסיסית תהיה להגיע למצב בו המצלמות באמת מספקות הגנה מקסימלית. העלות של התקנת מצלמות אבטחה בגני ילדים או בכל מקום שהוא מתחילה ממאות שקלים, ועשויה להגיע לאלפי שקלים.
אין מקום לטעויות, חובה לבחור את מצלמת האבטחה שתספק את מידת ההגנה האולטימטיבית. המומחים של פרוטקטים ישמחו להעניק לכם ייעוץ אישי בהתאם לצרכיכם. כדי לעשות את הבחירה הנכונה, חשוב להבין מהי המטרה אותה תרצו להשיג בזכות מצלמת האבטחה. בו בזמן חשוב לבחור את המיקום שלה, כך תדעו שהיא תספק את הסחורה ולא תאכזב אתכם בזמן אמת.
גם לשאלה הזו אין תשובה אחת ברורה, את כמות מצלמות האבטחה מתאימים לגודל המבנה. כדי להעניק תחושת ביטחון גבוהה, חשוב שכל המקום יהיה מרושת במצלמות. ישנן מצלמות מתקדמות המסוגלות לצלם ב-360 מעלות, עובדה שתחסוך לכם רכישת מצלמות נוספות. רק מומחים המכירים את התחום של מצלמות האבטחה יוכלו לספק לכם השראה מדויקת בהקשר הזה.

תפריט נגישות

רוצה שנציג מטעמנו יחזור אליך? מלא/י את הטופס הבא: