כל השירותים

אייקון קודן

קודן לדלת כניסה

התקנת קודן לבית הופכת להכרחית כמעט כמו התקנת דלת בטחון. קודן לדלת כניסה מספק שליטה נוחה על הכניסה לבית תוך מתן אפשרות לפתיחה עבור מבקרים מורשים בלבד. קודן דיגיטלי מתקדם אף יאפשר שליטה מרחוק באמצעות הטלפון ויעניק שקט נפשי לדיירים. מהם הדברים שכדאי לבדוק לפני רכישה והתקנה? בואו לגלות!

אייקון מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה הפכו בשנים האחרונות למצרך חובה בכל בית פרטי ובכל עסק. כאשר מנתחים את החשיבות של מצלמת אבטחה מבינים לעומק עד כמה היא חשובה. לכן אם עדיין לא התקנתם מצלמה המיועדת לאבטחה, זה בהחלט הזמן לעשות זאת. מה חשוב לקחת בחשבון טרם רכישת מצלמה לבית או לעסק? איך תדעו איזו מצלמה תעמוד בכל הציפיות שלכם?

מערכת גילוי אש

מערכת גילוי אש

מערכות גילוי וכיבוי אש הפכו להיות חובה על פי חוק במקומות ציבוריים ועסקיים. גם בבתים פרטיים, התקנת מערכת גילוי אש ועשן הופכת חשובה יותר ויותר. מערכת גילוי אש מתקדמת יכולה לזהות מוקד שריפה עוד בשלביה הראשוניים ולהתריע בפני הדיירים כדי שיוכלו להתפנות בבטחה. כמו כן, המערכת יכולה לשלוח קריאת מצוקה אוטומטית למוקד הכיבוי וההצלה וכך לצמצם נזקים. אבל איך לבחור נכון מערכת גילוי אש לבית? מה הדברים שחשוב לבדוק לפני הרכישה וההתקנה?

אייקון אינטרקום

התקנת אינטרקום

התקנת מערכות אינטרקום הופכת לנפוצה יותר ויותר בבתים פרטיים. אינטרקום מאפשר תקשורת נוחה ובטוחה עם הנמצאים מאחורי הדלת ללא צורך בלפתוח אותה. מערכת אינטרקום לבית מהווה קו הגנה נוסף ותורמת לתחושת הביטחון והפרטיות. אך כיצד לבחור נכון מערכת אינטרקום לבית הפרטי? מהם המרכיבים החשובים שיש לבדוק לפני ההתקנה? בואו נעשה לכם סדר!

אייקון אזעקה לבית

אזעקה לבית

מערכות אזעקה לבית הפכו לאמצעי הכרחי להגנה על הבית והרכוש שלנו. הן מספקות התרעה מהירה במקרה של חדירה או פריצה, ומהוות אמצעי הרתעה יעיל נגד גנבים ופורצים פוטנציאליים. אולם, האם כל מערכת אזעקה מתאימה לכל בית? אילו מרכיבים חיוניים יש לבדוק לפני הרכישה?

שירותים נוספים

תפריט נגישות

רוצה שנציג מטעמנו יחזור אליך? מלא/י את הטופס הבא: